Historie společnosti Obchodní partneři

Knauf AMF s r.o.
Firma KNAUF AMF GmbH & Co. KG sídlící nedaleko od hraničního přechodu Strážný, se řadí k předním evropským výrobcům podhledových systémů. Nabídka sortimentu zahrnuje jak jednotlivé produkty, vyráběné na bázi minerálních vláken, kovu, dřeva a sádry, tak kompletní systémy orientované na řešení estetických, akustických, technických a protipožárních zadání v rámci koncipování interiérů.
více na: www.amf-cz.cz
 
Knauf AMF s r.o.
Cech sádrokartonářů ČR vznikl ustavující valnou hromadou dne 5. června 1996. Z původního počtu 42 zakládajích členů - převážně montážních firem, se členská základna rozrostla na 85 členů - solidních montážních firem všech velikostí. Naší filosofií je nebudovat masovou organizaci, ale profesní odborné společenstvo tak, aby se členství v Cechu stalo pro naše členy otázkou profesní cti. Cech je rovněž členem profesní unie Hospodářské komory České republiky.
více na: www.cechsdk.cz
 
Ecophon
Výraz eco pochází z latinského slova oeco a řeckého oikos, což znamená domov, dům. Předlohou slova phon je řecký výraz phone, který označuje hlas, zvuk. V překladu znamená náš název přibližně zvuk v domě. Odpovídá tedy velmi dobře tomu, na co se zaměřujeme – interiérové akustice.
více na: www.ecophon.cz
 
HASIT a. s.
V současné době firma HASIT a. s. vyrábí ve svých čtyřech závodech na území České republiky široký sortiment suchých maltových směsí a speciálních malt pro uspokojení všech potřeb moderního stavebnictví.
více na: www.hasit.cz
 
KNAUF Praha s.r.o.
Společnost KNAUF Praha s.r.o. působí na českém trhu v oblasti výroby a prodeje sádrokartonových stavebních systémů a materiálů od roku 1992. Sádrokartonové stavební desky a nosné profily jsou od roku 1994 vyráběny v sesterském závodě KNAUF Počerady a jsou distribuovány výhradně firmou KNAUF Praha do sítě jejích smluvních prodejců. Výroba sádrokartonových desek KNAUF je zařazena do ekologického programu , který významným způsobem přispívá ke zlepšení životního prostředí.
více na: www.knauf.cz
 
PROFI am BAU CM, spol. s r.o.
Společnost Profi am Bau CM, spol. s r.o. je dceřinnou společností rakouské firmy Ernstbrunner Kalktechnik GmbH a na českém trhu působí již od roku 1993. Výrobky renomované značky PROFI-STAVEBNÍ HMOTY (PROFI-BAUSTOFFE) jsou vyráběny ve výrobním závodě v rakouském Ernstbrunnu. Již od svého založení v roce 1883 je výrobní závod zárukou kvality a spolehlivosti.
více na: www.profiambau.cz
 
Promat s.r.o.
Promat je technicky zaměřená firma, zabývající se preventivní protipožární ochranou staveb; působí již řadu let v různých zemích Evropy i světa. Naše firma vyvinula speciální protipožární systémy (s úředně odzkoušenými protipožárními konstrukcemi) zajišťující bezpečnost staveb, které splňují v jednotlivých zemích všechny požadavky stanovené stavebním zákonem a odpovídajícími normami. Naším cílem je zajistit protipožární ochranu komplexů budov pomocí projektových řešení.
více na: www.promatpraha.cz
 
Qualichem, spol. s r. o.
Qualichem, spol. s r. o., se sídlem v Mělníku byla založena v roce 1990 jako česká společnost, kterou vlastní 5 společníků. Firma má vybudován systém jakosti podle normy ČSN EN ISO 9001: 2001. Firma má také certifikován systém jakosti dle Správné výrobní praxe (SVP) pro výrobu veterinárních léčivých přípravků a pro výrobu vetrinárních přípravků.
více na: www.qualichem.cz
 
Schiedel
Revoluční komínové systémy Schiedel jako izolovaný komín se zadním větráním SIH byly rozhodujícími průkopníky tohoto vývoje. Stoupajícím nárokům na ekologické topení dnes Schiedel vyhovuje v celém rozsahu díky univerzálním komínovým systémům a ukazuje tak nové cesty v oblasti komínové techniky.
více na: www.schiedel.cz
 

 
 
nahoru